Доставка товару післяплатою:

Замовлені Товари доставляються Покупцеві поштовими відправленнями через операторів поштового зв’язку.
Оплата Товарів, замовлених Покупцем, здійснюється в національній грошовій одиниці України – гривні. Покупець може оплатити замовлений Товар наступним шляхом:

сплатити за товар післяплатою, яка здійснюється лише при передоплаті транспортних витрат Продавця в розмірі 200 грн. на поточний рахунок Продавця , банківські реквізити для здійснення оплати яких надаються Покупцеві в режимі замовлення за телефоном вказаним на Інтернет-сайті https://www.sharman.kiev.ua та/або з використанням засобів інтернет-сайту.

Сума транспортних витрат вираховується від загальної суми замовлення під час оплати та отримання товару у оператора поштового зв’язку. Якщо Покупець не забирає товар, або відмовляється від замовлення без наявності поважних причин (брак з боку виробника), сума транспортних витрат Продавця, сплачена Покупцем останньому не повертається.

Вартість послуги за оплату за товар післяплатою не входить до оплати товару, оскільки встановлюється операторами поштового зв’язку самостійно та сплачується Покупцем.

Вартість послуги з оплати за товар післяплатою поштового оператора «Нова Пошта» становить 2% від вартості товару + 20 грн та може змінюватись оператором.
У випадку, якщо доставка Товару була здійснена у встановлені строки, але Товар не був отриманий Покупцем внаслідок умисних дій та/або бездіяльності останнього, наступна поставка Товару здійснюється в межах нового строку, погодженого Сторонами, після повторної оплати Покупцем послуг з доставки Товару.